1 » منوی اصلی


لینک ورود و راهنمای سامانه رزو غذاسه شنبه (ق.ظ 00:00) 18\07\1396

راهنمای استفاده از سیستم اتوماسیون تغذیه کالینان

-         دریافت نام کاربری و رمز عبور

جهت ورود به سامانه نام کاربری ((شماره دانشجویی)) و کلمه عبور ((کد ملی)) می باشد. (یا به صورت اطلاعیه در صفحه ورود به سایت قید شده است)

 

-         ورود به سامانه

آدرس اینترنتی http://37.152.164.18 را در مرورگر تایپ کنید تا وارد صفحه سامانه تغذیه کالینان شوید. همچنین می توانید نرم افزار کالینان را بر روی گوشی های اندرویدی نصب نمایید. برای نصب نرم افزار بر روی گوشیهای اندرویدی به کانال دانشگاه به آدرس @roozbeh_zanjan  مراجعه فرمایید.

 

-         کالینان من

با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود و ورود به سامانه، در قسمت کالینان من، می توانید اطلاعات شخصی، تراکنش ها (عملکردها) و لیست پرداخت های خود را مشاهده نمایید.

 

-         پرداخت اینترنتی (افزایش اعتبار اینترنتی)

در این قسمت می توانید از طریق درگاه بانک های عامل تعریف شده و کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با داشتن رمز دوم کارت عابر بانک خود و رمز CVV2 اقدام به افزایش مبلغ اعتبار کارت خود نمایید.

-         رزرو و خرید غذا

1-رزرو و خرید هفتگی غذا: می توانید بسته به تعریف های انجام شده در سیستم اقدام به رزرو غذا برای روزهای آتی در وعده های مجاز نمایید.

2-خرید روز فروش: جهت خرید غذای روز (در صورتی که از قبل آن وعده را رزرو نکرده اید) از این آیتم می توانید استفاده نمایید.تلفن تماس : 7-33038002(024)


صفحه اصلی تمام نما


مجموعه بیلیم©