1 » منوی اصلی


مراسم اختتامیه چهارمین سوگواره ملی شعر آیینی و عکس عاشورایی با تجلیل از نفرات برگزیده در هریک از بخشهای شعر و عکس این سوگواره در آستانه اربعین حسینی دسه شنبه (ق.ظ 00:00) 10\09\1394

مراسم اختتامیه چهارمین سوگواره ملی شعر آیینی و عکس عاشورایی با تجلیل از نفرات برگزیده در هریک از بخشهای شعر و عکس این سوگواره در آستانه اربعین حسینی در زنجان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، مراسم اختتامیه چهارمین سوگواره ملی شعر آیینی و عکس عاشورایی عصر امروز با حضور شاعران و هنرمندان از سراسر کشور در محل فرهنگسرای کوثر زنجان برگزار شد که در این مراسم با اهدای لوح و تندیس سوگواره از برگزیدگان بخشهای شعر و عکس تجلیل به عمل آمد.

شبنم فرضی‌زاده از استان اردبیل، محسن کاویانی و تکتم حسینی از استان قم از برگزیدگان بخش شعر آیینی و مهدی عقیقی از قوچان، مونا اسماعیلیان و حسین نظری از استان زنجان از جمله افراد برگزیده در بخش عکس عاشورای در چهارمین سوگواره ملی شعر آیینی و عکس عاشورای بودند.

در این مراسم اشعار هریک از شاعران آیینی برگزیده در این سوگواره خوانده شد و اجرای نمایش «هبل در آتش» توسط گروه تئاتر باران از دیگر برنامه‌های مراسم اختتامیه سوگواره ملی شعر آیینی و عکس عاشورایی به شمار می‌رفت.

مسعود کریملو، رئیس مؤسسه آموزش عالی روزبه زنجان در این مراسم اظهار داشت: سوگواره ملی شعر و عکس عاشورای به شکل خودجوش توسط دانشجویان دانشگاه روزبه زنجان برگزار می‌شود که در ابتدا این سوگواره در سطح استانی و دانشجویی بود که در دو سال گذشته به شکل ملی و شرکت عموم افراد جامعه انجام می‌شود.

 

وی با بیان ارسال 700 عکس و 168 شعر با مضامین عاشورایی به چهارمین سوگواره شعر آیینی و عکس عاشورایی تصریح کرد: در این سوگواره 65 عکاس و 51 شاعر از سراسر نقاط کشور و از کشورهای ترکیه و عراق شرکت داشتند که در مجموع شش نفر از برگزیدگان مورد تجلیل قرار گرفتند.تلفن تماس : 7-33038002(024)


صفحه اصلی تمام نما


مجموعه بیلیم©