1 » منوی اصلی


صدور اولین مجوز برگزاری آزمون تولیمو در سطح دانشگاه های استان زنجانچهارشنبه (ق.ظ 00:00) 21\05\1394

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی روزبه، اولین مجوز رسمی برگزاری آزمونTOLIMOدر سطح دانشگاه های استان زنجان، برای نخستین بار توسط سازمان سنجش آموزش کشور به مؤسسه آموزش عالی روزبه اعطا شد.

بنابراین گزارش، در پی بازدید و تأیید کارشناسان مرکز المپیاد علمی دانشجویی و امور آزمون های بین الملل سازمان سنجش آموزش کشور از امکانات برگزاری این آزمون در دانشگاه روزبه، در اقدامی بی سابقه در سطح استان، مجوز برگزاری آزمون فوق به این دانشگاه داده شد.

هم اکنون نام مؤسسه آموزش عالی روزبه به عنوان یکی از برگزارکنندگان آزمون تولیمو در استان زنجان بر روی سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org قابل مشاهده می باشد.

شایان ذکر است تولیمو یا TOLIMO مخفف The Test Of Language by the Iranian Measurement Organization  و یکی از آزمون های زبان انگلیسی پیشرفته و استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود.

نکته حائز اهمیت از مزایای صدور این مجوز، حذف سفرهای زائد بین شهری با هزینه های گزاف برای داوطلبان استان های همجوار است که منبعد به راحتی می توانند برای شرکت در این آزمون به زنجان مسافرت کنند.تلفن تماس : 7-33038002(024)


صفحه اصلی تمام نما


مجموعه بیلیم©