1 » منوی اصلی


کریملو در حاشیه نمایشگاه مشاغل مطرح کرد: لزوم آشنایی دانش آموزان با رشته های تحصیلیپنج شنبه (ق.ظ 00:00) 10\02\1394

زنجان- رییس موسسه روزبه زنجان ، بر لزوم آشنایی دانش آموزان با رشته های تحصیلی اشاره کردو گفت: شناخت دانش آموزان از رشته های تحصیلی باعث انتخاب درست در دانشگاه می شود.

 مسعود کریملو درگفتگو با خبرنگار مهر در حاشیه نمایشگاه مشاغل،افزود: طی جلسه ای که با آموزش وپرورش داشتیم ایده برگزاری نمایشگاه ازطرف مؤسسه داده شد و پیشنهاد مدیرکل آموزش پرورش این بود که این عمل در هفته مشاغل صورت بگیرد و در طی ۱۰روز پذیرای میهمانان  باشد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر نیز این نمایشگاه برگزار است و از مدارس استان برای بازدید و کسب اطلاعات و آشنایی دانش آموزان با رشته های دانشگاهی دعوت صورت می گیرد و یک نمایشگاه مناسبتی برای معرفی رشته ها و آینده  شغلی آنها و معرفی رشته های فنی که تولید شغل می کند در مؤسسه وجود دارد.

رییس موسسه روزبه استان زنجان گفت: در این نمایشگاه رشته های مؤسسه معرفی شده و توسط کارشناسان مجرب توضیحات لازم به بازدید کنندگان داده می شود.

کریملو تاکید کرد: همچنین سازه ها و ساخته های دانشجویان و اختراعات ثبت شده در رشته مکانیک که از جمله  آنها طراحی و ساخت پمپ های فشاری و دیاگرامی  و جعبه دنده های صنعتی با قابلیت و راندمان بالاودر رشته کامپیوتر، ربات مین یاب و جارو برقی نمایش داده می شود.

وی تصریح کرد:کارشناسی ارشد رشته ها نیز در این مؤسسه آموزش داده و از آن جایی که جوان بودن علم روز را به دنبال دارداساتید جوان در این مؤسسه مشغول به تدریس هستند.

رییس موسسه روزبه استان زنجان گفت: تعدادی از  دانشجویان این مؤسسه دوره ارشد خود را در دانشگاه های دولتی مانند تهران وشهید بهشتی گذرانده اند و بعد از اتمام وگرفتن مدرک به عنوان استاد در مؤسسه روزبه تدریس می کنند و از طریق آزمون کنکور سراسری دانشجو می پذیرد.

کریملو افزود: دانشگاه روزبه از طرف معاونت فرهنگی وزارت علوم به عنوان مرکز دانشگاه های غرب کشور برای برگزاری جلسات ومسایل فرهنگی واجتماعی دانشکاه ها انتخاب شد.تلفن تماس : 7-33038002(024)


صفحه اصلی تمام نما


مجموعه بیلیم©