1 » منوی اصلی


کسب غرور آفرین 15 مدال و همچنین 8سهمیه در مسابقات انتخابی سیزدهمین الممیاد دانشجویی سراسر کشور



شنبه (ق.ظ 00:00) 22\12\1394

لینک خبرگزاری ها

:http://www.khabaronline.ir/detail/۵۱۸۷۴۰

 

 

http://www.yjc.ir/fa/print/5534652

 

http://www.farsnews.com/printable.php?nn=13910607000686

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی روزبه ، مسابقات انتخابی سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور در دو بخش دانشجویان دختر و پسر در رشته های تکواندو،دو میدانی،تنیس روی میز،شنا،بدمینتون به میزبانی موسسه آموزش عالی رجا قزوین برگزارشد. دراین دوره از مسابقات که با حضور کلیه مناطق برگزارشد، ورزشکاران دختر و پسر دانشگاه روزبه موفق به کسب15مدال و 8 سهمیه شرکت در المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشوری در سال 95 که به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود گردید. به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی روزبه ، مسابقات انتخابی سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور در دو بخش دانشجویان دختر و پسر در رشته های تکواندو،دو میدانی،تنیس روی میز،شنا،بدمینتون به میزبانی موسسه آموزش عالی رجا قزوین برگزارشد. دراین دوره از مسابقات که با حضور کلیه مناطق برگزارشد، ورزشکاران دختر و پسر دانشگاه روزبه موفق به کسب15مدال و 8 سهمیه شرکت در المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشوری در سال 95 که به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود گردید. یادآور می شود این دوره از مسابقات از تاریخ 16 الی 21 اسفند ماه در استان قزوین برگزار شد. اسامی مدال آوران در رشته دومیدانی دختران: سرکار خانم فاطمه محمدی در رشته پرتاب وزنه(مدال طلا) سرکارخانم مهدیس محمدی در رشته پرش طول( مدال طلا) سرکار خانم فاطمه داداشی در رشته پرش با مانع (مدال نقره) سرکار خانم فاطمه محمدی در رشته پرتاب نیزه(مدال نقره) سرکار خانم مهدیس محمدی در رشته 100متر سرعت (مدال برنز) سرکار خانم فاطمه داداشی در رشته پرتاب وزنه(مدال برنز) اسامی مدال آوران در رشته دومیدانی پسران: آقای علیرضا یاوری در رشته پرتاب وزنه (مدال نقره) اسامی مدال آوران در رشته تکواندو دختران: سرکار خانم سولماز عابدی(مدال طلا) اسامی مدال آوران در رشته تکواندو پسران: آقای حسین حیدری (مدال طلا) اسامی مدال آوران در رشته تنیس روی میز دختران: سرکار خانم سارا صبحی و زهرا مرادخانی در رشته دوبل(مدال طلا) سرکار خانم سارا صبحی( مدال نقره) اسامی مدال آوران در رشته تنیس روی میز پسران: آقای بیژن رسولی و میلاد حسنی در رشته دوبل( مدال طلا) اسامی مدال آوران در رشته شنا پسران: آقای مهدی اربونی (1 مدال نقره و 2مدال برنز) ** مربی و سرپرست پسران جناب آقای جاوید    دولتشاهی ** سرپرست دختران سرکار خانم نرگس عبداللهی



تلفن تماس : 7-33038002(024)


صفحه اصلی تمام نما


مجموعه بیلیم©