1 » منوی اصلی


کسب دو عنوان کشوری توسط دانشجویان موسسه آموزش عالی روزبه در جشنواره ملی نوآوری های فرهنگی دانشجویان



پنج شنبه (ق.ظ 00:00) 21\03\1394

" محسن واحد دانشجوی رشته مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور در جشنواره ملی نو آورهای فرهنگی و دانشجویان سراسر کشور که با عنوان  از باران تا رویش " برگزار گردید موفق به کسب رتبه دوم در بخش"قالب ها و شیوه های نوآوران فرهنگی"و نیز شایسته تقدیر دربخش "ایده های خلاقانه" گردیدند

این موفقیت ارزشمند را به کلیه دانشجویان گرامی صمیمانه تبریک عرض می نماییم

 

 برگزیدگان جشنواره ملی نوآوری‌های فرهنگی دانشجویان معرفی شدند

جشنواره ملی نوآوری‌های فرهنگی دانشجویان "از باران تا رویش" با معرفی و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه البرز، اسامی برگزیدگان این جشنواره در پنج محور مجزا به شرح زیر است:

برگزیدگان جشنواره ملی نوآوری‌های فرهنگی دانشجویان "از باران تا رویش"

ساختار نوآورانه در حوزه فرهنگی

1- تشکل دانشجویی "اتفاق" احسان طاهری/ دبیرکل تشکل دانشجویی اتفاق دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا رتبه 1

2- گروه فرهنگی هنری "فرکتال" میثم کمالی دهقان دانشجوی گرافیک مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج رتبه 2

3- انجمن علمی- دانشجویی "جامیکا" عارفه خوش‌چهره (دبیر انجمن) مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران رتبه 2

4- کانون دانشجویی "حس هفتم" عطیه اکبری کارشک/ دبیر کانون دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد رتبه 3

5- انجمن علمی دانشجویی "پژوهش هنر" فرزانه فرشیدنیک

انجمن علمی دانشجویی پژوهش هنر دانشجوی دکتری پژوهش هنر دانشگاه تربیت مدرس رتبه 3

6- "انجمن علمی دانشجویی مطالعات زنان" مهدیه محمد تقی‌زاده (دبیر انجمن) دانشجوی دکترای مطالعات زنان دانشگاه تربیت مدرس رتبه 3

7- انجمن علمی دانشجویی "تاریخ دانشگاه خوارزمی" آناهیتا حسین پور/ دبیر انجمن دانشجوی تاریخ دانشگاه خوارزمی رتبه 3

8- خیریه "ژیوار" نازنین بهشتی رستگار دانشجوی دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران جنوب/ دبیر و عضو هیئت موسس کانون خیری ژیوار رتبه 3

9- کانون "فردوس ملل" دانشگاه شهید بهشتی محمد باقر غلامپور و سیدحسینعلی حسینی(دبیر کانون)

فاطمه امینی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی رتبه 3

10- انجمن علمی- دانشجویی "حقوق" دانشگاه علامه طباطبایی، سیدعلی موسوی‌زاده / دبیر انجمن انجمن علمی- دانشجویی حقوق دانشگاه علامه طباطبایی شایسته تقدیر

11- تشکیل "کانون مدرسان دانش پژوه" و "کانون مترجمان جوان" موسس: بیژن بیاتی دانشجوی زبان انگلیسی دانشگاه خوارزمی شایسته تقدیر

فعالیت‌های کارآفرینانه فرهنگی

1- سازمان مردم نهاد جوانان «موسسه هنر رزم صالحان» موسس: امین صالحی کارشناسی روان‌شناسی دانشگاه پیام نور استهبان رتبه 1

2- مجمع مردم‌نهاد بینش مطهر (فرهنگی تحقیقاتی) محمدوحید صافی اصفهانی (رئیس هیأت مدیره)

محمدرضا آبدار (مدیر مجمع) دانشجوی ارشد معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع)

دانشجوی مهندسی هسته‌ای دانشگاه آزاد نجف‌آباد رتبه 2

3- راه‌اندازی اولین مجتمع آموزشی صنعت توریسم در جنوب کشور راشین حسنی کارشناسی هنر گرایش نقاشی دانشگاه تهران/ کاردانی مدیریت هتل علمی‌کاربردی علوم‌پزشکی کوار رتبه 3

4- گالری و کارگاه صنایع دستی آبنوس فاطمه پیام دانشجوی هنرهای صناعی(معرق منبت) دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان شایسته تقدیر

5- مرکز علوم راهبردی توسعه صنعت اشتغال و اقتصاد مقاومتی مرتضی مفخمی دانشجوی ارشد مدیریت دانشگاه پیام نور استان تهران شایسته تقدیر

6- مؤسسه فرهنگی قرآنی فجر نور شهرستان املش سمانه یحیی پور کومله دانشجوی ارشد مطالعات زنان دانشگاه خوارزمی شایسته تقدیر

7- مرکز راه ‏اندازی کسب و کار اینترنتی رونیکا موسس: محمدامین نوبخت دانشجوی دانشگاه پیام نور شیراز شایسته تقدیر

قالب‌ها و شیوه‌های نوآورانه فرهنگی

1-گروه موسیقی نوژان نو سرپرست گروه: بابک رجبی دانشگاه اصفهان رتبه 1

2- موسسه علمی پژوهشی کهکشان علم محسن واحد کارشناسی مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) موسسه آموزش عالی روزبه رتبه 2

آثار و محصولات نوآورانه فرهنگی

1- فصلنامه هنر پژوه طیبه عزت‌اللهی‌نژاد دانشجوی دکتری پژوهش هنر دانشکده هنر دانشگاه الزهرا رتبه 1

2- مستندهای گرگعلی، دی (مادر)، ای روزگار و دی‌رضا علی سالمی

ایده و تهیه کننده (شهرستان دشتی) دانشجوی کارشناسی فلسفه دانشگاه خوارزمی رتبه 2

3- جشنواره ملی فرهنگی «ایران من – سرای من» فرشته مینایی/ مهدی زمانی/ زهرا امینیان طوسی و .... دانشجویان کانون ایران‌شناسی و گردشگری دانشگاه شهید بهشتی رتبه 2

4- نشریه باینری / نرم افزار کتابخوان مدیر مسئول نشریه: محمد نصیری کارشناسی کامپیوتر دانشگاه ارومیه رتبه 2

5 - نشریه صوتی دانشجویان دانشگاه شاهد (آوای باران) زهرا پورحیدر دانشگاه شاهد رتبه 2

6- پروژه اقیانوس (طرح گردشگری هنری بر مبنای تجربه‌محوری و هم‌آفرینی) آزاده آهنگریان/ الهام آبادیان/پریسا فاضلی/ مریم معمارزاده دانشجویان کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان رتبه 3

7- نمایشگاه چندرسانه‌ای با عنوان «که سرزمین هرزشان شالیزار رویاهای من است» روزبه فخاری دانشجوی ادبیات انگلیسی دانشگاه کردستان

موسس انجمن بینارشته ای ادبیات نمایشی رتبه 3

8- اولین کنگره ملی اعتیاد و رفتارهای پرخطر علی قائدنیای جهرمی/ دبیر اجرایی و دبیر انجمن روانشناسی بالینی ارشد دانشگاه خوارزمی رتبه 3

9- بازی اندروید دفاع مقدس (مردان فاو) فریبا حیدری نرم افزار کامپیوتر دانشگاه علم و فرهنگ رتبه 3

10- کتاب آموزش جزء سی قران کریم با شیوه نوین و مبتکرانه با ایجاد خلاقیت و نوآوری در کودکان و نوجوانان زهرا سمساری دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه پیام نور واحد اهواز رتبه 3

11- نمایشگاه اقوام، آداب و رسوم ایرانی شهروز شاهعلیزاده / هومن محمدیاری/

مصطفی مهدوی/ معصومه مشعوفی/

محمد اصلانی دانشجویان فعال کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه محقق اردبیلی رتبه 3

12- سامانه کتابخانه آنلاین بهینه‌سازی دانشگاه شهید مطهری نوشهر محمد مهدی جوربنیان دانشجوی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری نوشهر شایسته تقدیر

13- ساخت اولین سازه مهندسی ساخت با استفاده گلولم و او اس دی در ایران بهزاد عبادی/ فرهاد فرهادی/ حسین زرندی و افشین فرامرزی موسسه آموزش عالی ساعی گرگان شایسته تقدیر

14- آثار دانشجویان طراحی و دوخت مهسا نیازی؛ نماینده گروه دانشجویان موسسه آموزش عالی ساعی گرگان شایسته تقدیر

15- گاهنامه ادبی پارناس پدرام منیعی دانشگاه کردستان شایسته تقدیر

16- برنامه دخترونه دانشگاه مازندران سیده پروانه خرمی

سیده ساجده بوستانیان رشته علوم قرآن و حدیث بابلسر و دبیر کانون شهدای دانشگاه مازندران رشته آمار و کاربردها و مسئول بسیج خواهران دانشگاه مازندران شایسته تقدیر

17- نشریه تدبیر و امید جاسم محمدی (سردبیر/ دبیر انجمن)

رویا فروهی(مدیر مسئول) انجمن علمی علوم سیاسی دانشگاه گیلان شایسته تقدیر

18- جشنواره دانشگاهی هنرهای رزمی محمدحسن شهسواری کارشناس ارشد مدیریت ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی شایسته تقدیر

19- سمینارهای کارآفرینی کلینیک کارآفرینی حسین اللهیاری

مهرداد محمدی تراب کلینیک کارآفرینی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی تهران حنوب شایسته تقدیر

20- نمایشنامه خوانی شایعات امین رضا اولیا دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی شایسته تقدیر

21- جشنواره فرهنگی هنری راه امید نازنین برشان تشنیزی دانشجوی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی فسا شایسته تقدیر

22- نمایش سنگ، کاغذ، قیچی میلاد زعفرانی پیام نور کرج شایسته تقدیر

ایده‌های خلاقانه فرهنگی

1- دار قالی هوشمند مرضیه سلیمانی دانشگاه پیام نور واحد روانسر استان کرمانشاه رتبه 1

2- شبکه اجتماعی – خانوادگی بادوم حسین حیدری/ مریم زاکانی/ محمد امین صباغیان/ میلاد فرجی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف رتبه 3

3- تشکیل پرونده فرهنگی جهت دانشجویان زینب سلطانیان تلک آبادی دانشجوی دانشگاه پیام نور استان اصفهان واحد زواره شایسته تقدیر

4- مشاعره قرآنی محمدرضا پژوهنده دانشجوی کارشناسی برق الکترونیک دانشگاه گیلان شایسته تقدیر

5- موج آلفا ام البنین حاجبی دانشجوی راهنمایی و مشاوره دانشگاه فرهنگیان پردیس حضرت فاطمه الزهرا (س) هرمزگان شایسته تقدیر

6- تشکیل انجمن خلاصه کتاب نسرین آباریان دانشگاه فرهنگیان خدیجه کبری دزفول شایسته تقدیر

7- کتابخانه تعاملی چندبرگی محسن عرب پیام نور مشهد شایسته تقدیر

8- شبکه اقتصادی هنر منصوره نخعی

سیدمحمدامیر هاشمی ارشد پژوهش هنر دانشگاه الزهرا تهران

ارشد مهندسی مالی دانشگاه تهران شایسته تقدیر

9- مسابقات سودوکو محسن واحد کارشناسی مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) موسسه آموزش عالی روزبه شایسته تقدیر

 



تلفن تماس : 7-33038002(024)


صفحه اصلی تمام نما


مجموعه بیلیم©