ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [سه]و[سه] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
لینک ورود و راهنمای سامانه رزو غذا

1396
مهر
18

راهنمای استفاده از سیستم اتوماسیون تغذیه کالینان

-         دریافت نام کاربری و رمز عبور

جهت ورود به سامانه نام کاربری ((شماره دانشجویی)) و کلمه عبور ((کد ملی)) می باشد. (یا به صورت اطلاعیه در صفحه ورود به سایت قید شده است)

 

-         ورود به سامانه

آدرس اینترنتی http://37.152.164.18 را در مرورگر تایپ کنید تا وارد صفحه سامانه تغذیه کالینان شوید. همچنین می توانید نرم افزار کالینان را بر روی گوشی های اندرویدی نصب نمایید. برای نصب نرم افزار بر روی گوشیهای اندرویدی به کانال دانشگاه به آدرس @roozbeh_zanjan  مراجعه فرمایید.

 

-         کالینان من

با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود و ورود به سامانه، در قسمت کالینان من، می توانید اطلاعات شخصی، تراکنش ها (عملکردها) و لیست پرداخت های خود را مشاهده نمایید.

 

-         پرداخت اینترنتی (افزایش اعتبار اینترنتی)

در این قسمت می توانید از طریق درگاه بانک های عامل تعریف شده و کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با داشتن رمز دوم کارت عابر بانک خود و رمز CVV2 اقدام به افزایش مبلغ اعتبار کارت خود نمایید.

-         رزرو و خرید غذا

1-رزرو و خرید هفتگی غذا: می توانید بسته به تعریف های انجام شده در سیستم اقدام به رزرو غذا برای روزهای آتی در وعده های مجاز نمایید.

2-خرید روز فروش: جهت خرید غذای روز (در صورتی که از قبل آن وعده را رزرو نکرده اید) از این آیتم می توانید استفاده نمایید.

خط مشی صفحه اخبار و اطلاعیه ها

در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اخبار و اطلاعیه های منتشر شده در وب سایت موسسه اموزش عالی روزبه زنجان قرار می گیرد و هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، آن خبر یا اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از اخبار به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است.

سرتیتر آخرین اخبار و اطلاعیه ها

مشروح اخبار و اطلاعیه های اخیر


ثبت نام در کلیه مقاطع آغاز شد

1397
مرداد
9

زنجان- شهرک پونک -موسسه آموزش عالی روزبه

تلفن 7-33038003 -024