ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [پنج]و[شش] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
لینک ورود و راهنمای سامانه رزو غذا

1396
مهر
18

راهنمای استفاده از سیستم اتوماسیون تغذیه کالینان

-         دریافت نام کاربری و رمز عبور

جهت ورود به سامانه نام کاربری ((شماره دانشجویی)) و کلمه عبور ((کد ملی)) می باشد. (یا به صورت اطلاعیه در صفحه ورود به سایت قید شده است)

 

-         ورود به سامانه

آدرس اینترنتی http://37.152.164.18 را در مرورگر تایپ کنید تا وارد صفحه سامانه تغذیه کالینان شوید. همچنین می توانید نرم افزار کالینان را بر روی گوشی های اندرویدی نصب نمایید. برای نصب نرم افزار بر روی گوشیهای اندرویدی به کانال دانشگاه به آدرس @roozbeh_zanjan  مراجعه فرمایید.

 

-         کالینان من

با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود و ورود به سامانه، در قسمت کالینان من، می توانید اطلاعات شخصی، تراکنش ها (عملکردها) و لیست پرداخت های خود را مشاهده نمایید.

 

-         پرداخت اینترنتی (افزایش اعتبار اینترنتی)

در این قسمت می توانید از طریق درگاه بانک های عامل تعریف شده و کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با داشتن رمز دوم کارت عابر بانک خود و رمز CVV2 اقدام به افزایش مبلغ اعتبار کارت خود نمایید.

-         رزرو و خرید غذا

1-رزرو و خرید هفتگی غذا: می توانید بسته به تعریف های انجام شده در سیستم اقدام به رزرو غذا برای روزهای آتی در وعده های مجاز نمایید.

2-خرید روز فروش: جهت خرید غذای روز (در صورتی که از قبل آن وعده را رزرو نکرده اید) از این آیتم می توانید استفاده نمایید.

خط مشی صفحه اخبار و اطلاعیه ها

در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اخبار و اطلاعیه های منتشر شده در وب سایت موسسه اموزش عالی روزبه زنجان قرار می گیرد و هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، آن خبر یا اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از اخبار به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است.

سرتیتر آخرین اخبار و اطلاعیه ها

مشروح اخبار و اطلاعیه های اخیر


شروع کلاسهای عملی تربیت بدنی بعد از حذف و اضافه می باشد.

1396
بهمن
16

شروع کلاسهای عملی تربیت بدنی بعد از حذف و اضافه  می باشد.


شروع کلاسهای نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 ب

1396
بهمن
8

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند شروع کلاسهای نیمسال دوم سال  تحصیلی 97-96  برای همه ورودی ها از روز شنبه  96/11/14  می باشد. 


قابل توجه دانشجویان محترم گروه گرافیک و طراحی و دوخت

1396
بهمن
1

اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان محترم گروه گرافیک و طراحی و دوخت

زمان انتخاب واحد این دو گروه در تاریخ 96/11/7 انجام خواهد پذیرفت.اطلاعیه بسیار مهم

1396
دی
9

باتوجه به بخش نامه سازمان محترم سنجش به اطلاع می رساند؛ زمان ثبت نام وپذیرش صرفا با اعمال سوابق تحصیلی درمقاطع کاردانی وکارشناسی جهت نیمسال تحصیلی بهمن ماه

تا تاریخ ۹۶/۱۱/۱۵ تمدید گردید.

✅✅متقاضیان میتوانند جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر باشماره های ۶_۳۳۰۳۸۰۰۳ تماس و یا به آدرس:

 زنجان پونک موسسه آموزش عالی روزبه مراجعه نمایند.


کارت ورود به جلسه امتحان

1396
دی
2

اطلاعیه

کارت ورود به جلسه امتحان از مورخ 96/10/04 از طریق وب سایت موسسه قابل دریافت می باشد.

اکیدا یادآوری می گردد دانشجویان فقط تا مورخ 96/10/11 فرصت دارند،جهت رفع نواقص آموزشی و مالی به واحدهای مربوطه مراجعه نمایند.

ارائه کارت ورود به جلسه امتحان در کلیه امتحانات اکیدا ضروری بوده و عواقب ناشی از عدم همراه داشتن کارت به عهده دانشجو می باشد.

                                                                                          اداره آموزش