ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [صفر]و[هشت] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...




بازدید غیر منتظره جناب آقای دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون محترم آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، از موسسه آموزش عالی روزبه

1396
اردیبهشت
19

بازدید غیر منتظره جناب آقای دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری از موسسه آموزش عالی روزبه

 

معاون آموزشی وزارت علوم که در راس هیاتی برای بازدید و بررسی وضعیت آموزشی دانشگاه های استان، به زنجان سفر کرده بود، در اقدامی غیر منتظره از موسسه آموزش عالی روزبه،بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی این موسسه، برای نخستین بار است که دکتر مجتبی شریعتی نیاسر،معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از روزبه بازدید بعمل آورده است.

ایشان ضمن بازدید از امکانات موسسه،در حوزه های آموزشی، پژوهشی، عمرانی و فرهنگی، زیر ساخت ها و عملکرد را بسیار خوب و مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت که سیاست وازرتخانه، حمایت از موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی است.

خط مشی صفحه اخبار و اطلاعیه ها

در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اخبار و اطلاعیه های منتشر شده در وب سایت موسسه اموزش عالی روزبه زنجان قرار می گیرد و هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، آن خبر یا اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از اخبار به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است.

سرتیتر آخرین اخبار و اطلاعیه ها

مشروح اخبار و اطلاعیه های اخیر


انتخاب واحد با تاخیر

1396
شهریور
15

قابل توجه دانشجویان گرامی انتخاب واحد با تأخیر از تاریخ 96/06/15 الی 96/06/17 خواهد بود.







اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تمديد مهلت انتخاب رشته آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي سال

1396
خرداد
1

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تمديد مهلت انتخاب رشته آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي سال 1396

 

بدين‌وسيله  به اطلاع داوطلبان مي‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (96/2/31) براي ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده است كه متقاضيان بتوانند تا پايان روز چهارشنبه مورخ 96/03/03نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمايند. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت كدرشته محل‌هاي انتخابي خود در آزمون مذكور اقدام نمايند.

سازمان سنجش آموزش کشور

http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=4&id=5020



♠️♠️♠️اطلاعیه قابل توجه دانشجویان محترم روزهای 6،7 اردیبهشت کلیه کلاسهایی که محل برگزاری آنها خارج از موسسه میباشد(هنرستان مطهری،فنی و حرفه ای،باشگاهه

1396
فروردین
29

اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان محترم

 

روزهای 6،7 اردیبهشت کلیه کلاسهایی که محل برگزاری آنها خارج از موسسه میباشد(هنرستان مطهری،فنی و حرفه ای،باشگاههای تربیت بدنی،کارگاههای دوخت )برگزار خواهند شد.  


اطلاعیه

1396
فروردین
28

اطلاعیه مهم:

با توجه به ابلاغ سازمان محترم سنجش آموزش کشور در خصوص برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد در روزهای پنج شنبه و جمعه 7و8 اردیبهشت ماه سال جاری در مؤسسه آموزش عالی روزبه ، کلیه کلاس های موسسه در روز های 6 ، 7 و 8 اردیبهشت ماه تعطیل می باشد.

ضمنا به هیچ عنوان در ۳ روز فوق الذکر امکان پاسخگویی به دانشجویان عزیز مقدور نمی باشد.

 

تاریخ برگزاری کلاسهای جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.