ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [یک]و[نه] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
همایش اساتید نهج البلاغه

1396
مرداد
26

♣️♣️♣️اطلاعیه
بنیاد بین المللی نهج البلاغه در نظر دارد به منظور بهره برداری هر چه بیشتر دانشگاهیان از معارف علوی و تقویت ارتباط دانشجویان و اساتید با معارف و آموزه های کتاب شریف نهج البلاغه «همایش اساتید نهج البلاغه» را همزمان با عید سعید غدیر خم در تاریخ 1396/06/18 در مشهد مقدس برگزار نماید.
استادانی که در موضوع نهج البلاغه، تدریسی، پژوهشی و یا فعالیت شاخصی داشته اند  مشخصات و سوابق علمی پژوهشی خود را به پست الکترونیکی زیر ارسال نمایند.
پست الکترونیکی : nahjkadeh@gmail.com

خط مشی صفحه ی سمینارها و همایشها / کارگاه های آموزشی/دوره های کوتاه مدت

ایجاد تجمعی متحد الشکل جهت موضوع از پیش تعیین گردیده همایش گفته می شود. این بخش مخصوص مشاهده سمینارها و همایشها / کارگاه های آموزشی/دوره های کوتاه مدت برگزار شده و آتی، موسسه آموزش عالی روزبه زنجان می باشد، برای مثال همایشهایی که در موسسه برگزار می شود و یا موسسه به نحوی بانی و یا حامی این همایش و کنگره است مواردی از این دست می باشد. در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اطلاعیه های سمینارها و همایشها / کارگاه های آموزشی/دوره های کوتاه مدت منتشر شده در سایت موسسه می باشد. هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، متن آن اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است.

سمینارهاوهمایشها/ کارگاه های آموزشی/دوره های کوتاه مدت

عنوان متن

اطلاعیه ها و پیامهای مخصوص این بخش

مشروح اطلاعیه ها