ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [نه]و[هفت] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
هفتمین همایش ملی غدیر پژوهی

1396
آبان
23

هفتمین همایش ملی غدیرپژوهی با عنوان «نظام سیاسی اسلام» در موضوعات بررسی مدل سیاسی نظام حکومت اسلامی بر پایه خطبه غدیر، شایسته‌سالاری دینی در واقعه غدیر، بررسی علل و عوامل شکسته شدن پیمان غدیر توسط مسلمانان در اسلام، غدیر تجلی بیعت با امام مهدی(عج)، برسی ابعاد سیمای موعود در خطبه غدیر برگزار می‌شود.

همچنین پنجمین همایش نجات‌بخشی و آینده جهان با محورهای رویکردهای پایگاه‌های اطلاع‌رسانی غرب درباره موعود شیعه، مطالعه تطبیقی، مقایسه آخرالزمان در اسلام و مسیحیت، مطاله تطبیقی مقایسه آینده تاریخ و بشریت از دیدگاه اسلام و مسیحیت، ارائه راهکارهای عینی در اندیشه نجات در رسانه ملی و سینمای ایران، تاثیر تفکر سرخ عاشورایی در شکل‌گیری رویش سبز انتظار بر پا می‌شود.

پژوهشگران و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ 12 بهمن ماه سال جاری از طریق پست الکترونیک  همایش ملی غدیر پژوهی www.bonyadeghadir.com و آدرس پایگاه الکترونیکی همایش «نجات بخشی و آینده جهان www.313mahdi.ir و یا از طریق پست پیشتاز به همراه فایل حروف‌نگاری شده به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

نشانی دبیرخانه کرمانشاه، بلوار شهید مطهری غربی، روبروی بانک مسکن، بنیاد بین‌المللی غدیر کدپستی 6713754673 است و علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 37217618-083 تماس بگیرند.

خط مشی صفحه ی سمینارها و همایشها / کارگاه های آموزشی/دوره های کوتاه مدت

ایجاد تجمعی متحد الشکل جهت موضوع از پیش تعیین گردیده همایش گفته می شود. این بخش مخصوص مشاهده سمینارها و همایشها / کارگاه های آموزشی/دوره های کوتاه مدت برگزار شده و آتی، موسسه آموزش عالی روزبه زنجان می باشد، برای مثال همایشهایی که در موسسه برگزار می شود و یا موسسه به نحوی بانی و یا حامی این همایش و کنگره است مواردی از این دست می باشد. در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اطلاعیه های سمینارها و همایشها / کارگاه های آموزشی/دوره های کوتاه مدت منتشر شده در سایت موسسه می باشد. هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، متن آن اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است.

سمینارهاوهمایشها/ کارگاه های آموزشی/دوره های کوتاه مدت

عنوان متن

اطلاعیه ها و پیامهای مخصوص این بخش

مشروح اطلاعیه ها