ثبت نام در پیام نامه روزبه

ایمیل:    
رشته: مقطع:

جمع دو عدد [پنج]و[شش] چه می شود در کادر مربوطه به عدد وارد نمائید
 

درباره موسسه...

موسسه آموزش عالی روزبه با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1386 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را در همان سال با پذیرش دانشجو در رشته های فنی و مهندسی در شهر زنجان آغاز نمود .اکنون با گذشت چندین سال از تأسیس این موسسه علاوه بر افزودن رشته های مختلف در زمینه های فنی و مهندسی ، علوم انسانی و هنر برای اولین بار در سال 1391 با پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد،گامی بزرگ درجهت رشد وشکوفایی برداشته است.

نشانی : زنجان- میدان بسیج - بزرگراه 22 بهمن - روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی - شهرک پونک - روبروی بیمارستان کوروش - موسسه آموزش عالی روزبه زنجان
تلفن تماس : 10-7138008-0241

ادامه...
سالروز درگذشت استاد روزبه گرامی باد

1396
آبان
22

خط مشی صفحه امور روابط عمومی

این بخش مخصوص مشاهده آخرین اطلاعیه های واحد روابط عمومی موسسه آموزش عالی روزبه زنجان می باشد. در این صفحه لیستی از سر تیترها و به تفضیل در پایین صفحه مشروح آخرین اطلاعیه های روابط عمومی منتشر شده در سایت موسسه قرار می گیرد و هر یک از موارد موجود امکان انتخاب شدن برای مشاهده با جزئیات بیشتر و بهتری را دارند. با انتخاب هر یک از سرتیترها و یا مشروح آنها در پایین صفحه، متن آن اطلاعیه در کادر ویژه آن در بالای صفحه با جزئیات بیشتر و بهتری نمایان خواهد شد. از امکانات ویژه این بخش امکان چاپ و یا ارسال هر یک از موارد به شخص دیگر از طریق پست الکترونیکی فراهم شده است. همچنین اگر صفحه روابط عمومی دارای نکته خاصی باشد در کادر پایین بخش خط مشی قابل مشاهده خواهد بود.

روابط عمومی

روابط عمومي موسسه آموزش عالی روزبه

           روابط عمومي مجموعه‌ای از اقدامات و کوششهای حساب‌شده‌ای است که هر سازمان برای برقراری ارتباط موثر و هدفمند با گروه‌هایی که با سازمان در ارتباطند انجام می‌دهد. همچنین  کار روبه‌رو شدن یک سازمان یا موسسه را با مخاطبانش از طریق پرداختن به موضوعات و مطالب و اخباری انجام می‌دهد که به منافع مشترکشان مربوط است.هراندازه ارتباط در روابط عمومى، بطور مفيد، مستقر و شكل مؤثرى گسترش يافته باشد، همان اندازه آن فرد، گروه و مؤسسه در دستيابى به اهداف خود موفق تر مى شوند.اقدامات و فعاليت هايى كه از سوى روابط عمومى انجام مى گيرد به ۲ دسته تقسيم مى شوند: نخست، فعاليت هايى كه از قبل پيش بينى و برنامه ريزى شده و با بررسى طرح هاى اجرايى با آمادگى به اجرا در مى آيند. دسته دوم، آن سرى از فعاليت ها و اقدامات اجرايى است كه بنا به نياز و براساس مصلحت روز، ضرورت اجراى آن وجود دارد

         روابط عمومی موسسه آموزش عالی روزبه از بدو تاسیس(1386ه.ش) بصورت يك حوزه شروع به كار نموده واز ابتداي فعاليت همواره سعي داشته تمام توان خود رادر جهت پيشبرد اهداف  موسسه که توسعه علمی کشور با هدف تربیت نیروهای متخصص جامعه، گسترش مرزهای دانش است را تحقق بخشداین موسسه در طیف وسیعی از رشته‌های مختلف مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد به منظور تربیت متخصصین مورد نیاز جامعه در سطوح مختلف عملیاتی، آموزشی و تحقیقاتی با تأکید ویژه بر رشته‌های فنی و مهندسی فعالیت می‌نماید. وهمواره توسعه امکانات و زیرساخت‌های آموزشی و تحقیقاتی را برای انطباق با استانداردهای معتبر جهانی و رضایتمندی مشتریان خود در سرلوحه اهداف قرار داده و بر اساس آن سیاست‌های عملیاتی خود را تعیین و دنبال نموده است.

وظایف واحد روابط عمومي

·         تهيه اخبار از آخرين رويدادها، مراسم ها، مناسبتها و نشستها

·         اطلاع رساني از آخرين اخبار و مطالب علمي

·         هماهنگي با رسانه ها و جرايد و صدا و سيما جهت تهيه گزارش و خبر از مراسم و مناسبتها

·         هماهنگي و برپايي مراسم ها،همایش ها و مسابقات و..

·         تهيه گزارش تصويري از برگزاري مراسم جهت استفاده در سايت روابط عمومي و يا ارسال به واحد مربوطه

·         برگزاری بازدید های علمی و تفریحی

·         چاپ کتاب های موسسه

·         انجام امور درخواستي از سوي دفتر رياست موسسه

 

 

Ø       مشاوره

Ø       اردو ها و بازدید ها

Ø       سوالات متداول

 

 

 

 

 

مرکز مشاوره .pdf421.7012 kb

اردو.pdf193.8613 kb

سوالات متداول.pdf140.3232 kb

اطلاعیه های مخصوص واحد روابط عمومی

مشروح اطلاعیه ها